سید حسن روشنایی: سایت شخصی سید حسن روشنایی

راز موفیت در بازار کار

راز موفیت در بازار کار

براز موفیت در بازار کار

• با آموختن راه و روش موفقیت زندگی خود را متحول کنید
• با شناخت بیشتر از شخصیت خود از استعداد و قابلیت های خود آگاه شوید
• با آموختن تکنیک های ساده و عملی این کتاب تضاد و تردید را از خود دور کنید و اراده خود را تقویت کنید
• با آشنایی با روش الگوبرداری از گفتار بزرگان موفقیت خود را در بازار کار تضمین کنید
• با خواندن سرگذشت زنان و مردان موفق و معروف کشورمان به راز موفقیت آنها پی ببرید
رسیدن به موفقیت کلیدی دارد و کسی که آن را یافت هرگز از قله شادمانی فرو نخواهد آمد.
در فایل صوتی زیر می توانید توضیحات کاملی از زبان دکتر کیهان نیا نویسنده این کتاب، گوش دهید. در آخر این فایل صوتی دکتر کیهان نیا پیشنهادی شگفت انگیز درباره این کتاب می دهد. شما را به شنیدن این فایل صوتی دعوت می کنیم
در چند سال اخیر کتاب های فراوانی در زمینه موفقیت و راه های رسیدن به آن ترجمه شده است تا پاسخگوی نیازهای علاقه مندان باشد اما این کتابها برگرفته از جوامع پیشرفته غربی هستند و نمی توانند برای کشور ما صد در صد کارساز باشند.
بدین جهت در این کتاب دکتر کیهان نیا راه و روشی مناسب با فرهنگ خلق و خو و عادات ایرانی پیشنهاد داده و مطالب و راهکارهای آن مطابق با فرهنگ ایرانی می باشد تا در جای خود راهگشای شما مشتاقان موفقیت باشد.
دکتر کیهان نیا در کتاب «راز موفقیت در بازار کار» با آگاهی و توجه به این موضوع که فرضیات و تئوری های نیازموده و تجربه نشده نمی تواند معیار خوبی برای کسب موفقیت باشد سعی کرده از گفته ها، عملکردها و تجربیات کسانی که در ایران زندگی می کنند و مراحل موفقیت را طی کرده اند بهره بگیرد و آنها را بی پیرایه همره با تجربیات خود ارائه دهد تا با برخورداری از نتایج ملموس دست به انتخاب آگاهانه تری بزنید.
دکتر کیهان نیا در این کتاب مراحل رسیدن به موفقیت در زمینه های شغلی ، کسب و کار و زندگی را با ظرافت هر چه تمام تر بیان نموده است تا شما خواننده عزیز بتوانید به موفقیت واقعی دست یابید.
امروزه سریعترین شیوه آموزشی خواندن زندگینامه است. الگو قرار دادن گفتار و زندگی بزرگان به منظور دستیابی به موفقیت یکی از روشهای مرسوم است. در این راستا دکتر کیهان نیا در کتاب «راز موفقیت در بازار کار» بخشی از مطالب کتاب به روش استفاده از گفتار بزرگان و دانشمندان از ملیت های مختلف و نیز تجربیات حاصل از این الگوبرداری که توسط نویسنده صورت گرفته اختصاص داده شده است.
دکتر کیهان نیا در کتاب «راز موفقیت در بازار کار» با کسانی که از صفر شروع کرده اند و در پی سالها تلاش در جاده پیروزی و موفقیت گام بر می دارند مصاحبه شود تا شما با تجربیا آنها و شیوه برخورد آنها مشکلات آشنا شوید و با آگاهی بیشتر در مسیر موفقیت خود گام بردارید.
دکتر کیهان نیا در بعضی از قسمت های کتاب به تجربیات خود اشاره کرده و به گذشته خود پرداخته تا خواننده با مسائل حقیقی و برخاسته از جامعه خود بهتر آشنا شود.
ده سال کار بی وقفه ، مطالعه و بررسی صدها کتاب و نیز گفت و شنود بیش از دو هزار پیرامون موفقیت به کتاب « موفقیت در بازار کار» شکل بخشیده است.
کتاب «موفقیت در بازار کار» دکتر کیهان نیا در یک نگاه
نویسنده : دکتر اصغر کیهان نیا
تعداد صفحات : ۴۰۳ صفحه
انتشارات : ذهن آویز
نوبت چاپ : بیست و یکم
قیمت : ۲۸۰۰۰ تومان
ارسال با پست پیشتاز به صورت رایگان انجام می شود
سرفصل های کتاب
موفقیت چیست
انتخاب هدف
شناخت هدف و مراحل آن
تصمیم گیری
اهمیت و شرایط تصمیم گیری
اصول چهارگانه تصمیم گیری برای انتخاب شغل
عواملی که تصمبم را به موفقیت نزدیک می کند
اعتماد به نفس چگونه به دست می آید
اصول هشتگانه موفقیت
بیوگرافی آموزگار ساده
بیوگرافی یک پزشک
بیوگرافی وکیل دادگستری
آبراهام لینکن
از شکست نهراسید
سررالف رمزی چه می گوید
دلایل پیشرفت تویوتا
سایر عوامل موفقیت
از وقت چگونه باید استفاده کرد
موفقیت شما به طرز فکرتان بستگی دارد
انسان به کار کردن نیاز دارد
سختکوشی
ویلیام جیمز چه می گوید
بیوگرافی
مراوده با دیگران
بیوگرافی
داستان جابر
راز و رمز موفقیت در بازار کار
امتیازاتی که موفقیت شما را در بازار کار تکمیل می کند
آیین سخنوری
مصاحبه ها ( پروفسور دکتر محمود حسابی، دکتر ابراهیم باستانی پاریزی، پروفسور دکتر کاظم فتحی، علی لاهوتی، جمشید مشایخی، محمو میرزا و …)
دکتر کیهان نیا مطالعه کتاب را توصیه می کند اگر قصد دارید موفقیت خود را سرعت بخشید و با استفاده از روش های ساده و عملی و نیز با تکیه بر خلاقیت های پنهان خود به آرزوها و اهداف خود جامعه عمل پوشانید.
با به کارگیری مطالب و دستورات ارائه شده در این کتاب می توانید:
۱- باور به خویشتن را در خود تقویت کنید
۲- به امید و ایمانی راسخ که لازمه هر موفقیتی است دست یابید.
۳- شناخت درست و عمیق تری از اهداف خود داشته باشید
۴- روش اگوبرداری را بیاموزید
شما می توانید بعد از خواندن این کتاب در زمانی بسیار کوتاه مدارج ترقی و تکامل را بدون هیچ پشتیبانی بپیمایید و موجب افتخار و سربلندی خود و اطرافیان شوید.
نظر محمد سیدا مدیر و موسس فرهنگی ذهن برتر در مورد کتاب «راز موفقیت در بازار کار» :
کلام ساده و رسا صمیمی و در عین حال عمیق و پرمعنای نویسنده این ذوق و شوق را در خوانندگان پدید می آورد که سراسر کتاب را با اشتیاق بخوانند. حقایق و رموز دستیابی به موفقیت را به صورت ساده و روان بیان می کند و انسان را برای رسیدن به موفقیت به وجد می آورد
خواننده با خواندن این کتاب یاد می گیرد چگونه فردی خلاق ، توانگر با پشتکار و اراده قوی ، ژرف اندیش شجاع و پر انرژی باشد و از فرصت ها نهایت استفاده را ببرد.
در این کتاب دکتر کیهان نیا هدف ، عوامل موفقیت راه رسیدن به پیروزی رفع تضادها و بالاخره شیوه گفتگو را به صورت غیر مستقیم آموزش می دهد به طوری که راه رسیدن به آرزوها را هموار می سازد.
در قسمت دوم کتاب مصاحبه هایی با شخصیت های موفق ایرانی که با تلاش و پشتکار به موفقیت های بزرگ دست پیدا کرده اند صورت گرفته است بررسی موشکافانه در علل پیشرفت انسان های موفق بدون شک برای خوانندگان می تواند بسیار مفید باشد زیرا با استفاده از تجربیات اشخاص موفق می توان راه میانبر برای موفقیت را طی کرد.
تردیدی نیست که با خواندن کتاب «راز موفقیت در بازار کار» و به کارگرفتن دستوارات آن رویای موفقیت به حقیقت تبدیل می شود.
دکتر کیهان نیا
کارشناس رسمی صدا و سیما در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده با ۳۰ سال تجربه، نویسنده ۲۲ جلد کتاب در زمینه خانواده و موفقیت
برای خرید روی لینک زیر کلید کنید
راز موفیت در بازار کار

  • سلام،‌ این نوشته یک «دیدگاه» است.
    برای پاک کردن یا ویرایش یک دیدگاه، باید وارد بخش مدیریت شوید، سپس به بخش دیدگاه‌ها بروید٬ در آن‌جا می‌توانید دیدگاه‌ها را ویرایش و یا پاک کنید.

شما می‌توانید دیدگاه‌های این مطلب را دنبال کنید، بوسیله‌ی RSS 2.0 خوراک.